Корзина
21 отзыв
Контакты
ГРЕЙПЛ ∣ магазин правильных гаджетов
+380666775027
+380505575588
+380505575588Telegram, Viber
УкраинаНиколаевская областьНиколаевШоу-рум «ГРЕЙПЛ», г. Николаев, ул. Большая Морская 72 (угол ул. Лягина)
+380505575588
+380505575588
e-mail: grayple.store@gmail.com
Карта

Новий проект Panasonic і Cirque du Soleil

Новий проект Panasonic і Cirque du Soleil

У рік свого 100-річчя Panasonic оголосив про співпрацю з легендарним канадським Cirque du Soleil (Цирк дю Солей). З серпня по грудень 2018 року в Європі, Білорусії, Грузії, Росії та Україні буде проходити онлайн-конкурс, учасники якого зможуть спробувати себе в ролі артистів, створюючи власні віртуальні шоу. У продаж також надійде нова лімітована серія лужних елементів живлення з зображеннями персонажів шоу Цирку дю Солей, гастролі якого проходять по всій Європі. У найближчі місяці виступу постановки продовжаться в Великобританії, Португалії, Бразилії і Франції.

Співпраця Panasonic і Cirque du Soleil невипадкова, адже концепція просування елементів живлення Bring Magic Alive ( «Втілюючи диво до життя») дуже близька фантазіям Cirque du Soleil, в які компанія запрошує своїх шанувальників у всіх куточках земної кулі. Батарейки Panasonic «оживляють» улюблену техніку, іграшки та будь-які інші пристрої подібно артистам Цирк дю Солей, чий талант і неперевершена майстерність вселяють життя в ні на що не схожі світи постановок, будять почуття людей, підстьобують їх емоції.

Лімітована серія елементів живлення Panasonic зі сценічними фотографіями артистів Cirque du Soleil буде представлена кількома лінійками:

- Рекордна Evoltа для енергоємної техніки (фотоапаратів, ігрових пристроїв і т.д.);

- Преміальна Pro Power для приладів з високим енергоспоживанням (наприклад, електричних зубних щіток);

- Стандартна Everyday Power для побутових пристроїв із середнім споживанням енергії,

- Економічна Alkaline Power для годин, пультів дистанційного керування і іншої техніки з невисокими енерговитратами. Дана серія випускається з тематичними наклейками Cirque du Soleil (Цирк дю Солей).

Додатково в честь співпраці, стартує онлайн-конкурс, який дозволяє всім бажаючим спробувати себе в ролі артистів Cirque du Soleil і створювати власне шоу. Після реєстрації на сайті cirquedusoleil.panasonic-batteries.com «артисту» потрібно буде запросити якомога більше друзів в свій віртуальний зал для глядачів. За кожного глядача нараховуються бали, які згодом можна обміняти на покази відеороликів з найяскравішими номерами Cirque du Soleil. Учасники, що зібрали на свої уявлення найбільше глядачів, отримають головні призи. Переможець конкурсу визначиться за підсумками грудня. Він відправиться на одне з постійних шоу компанії в Лас-Вегасі (США). Інші учасники зможуть поборотися за фірмові «сонячні» сувеніри Cirque du Soleil і продукцію Panasonic.