ГРЕЙПЛ ∣ магазин правильных гаджетов
+380 показати номер
+380 показати номер

Apple представила революційний процесор М1.

Apple представила революційний процесор М1.

Сьогодні, 10 листопада яблучна компанія розповіла про новому чіпі, що в зв'язки з новою macOS Big Sur здатний досягти 10 кратного зростання продуктивності в додатках порівняно зі сторонніми виробниками процесорів.

 

Чіп M1 Маленький чіп.
Грандіозний прорив.

Встречайте первый чип Apple, разработанный специально для Mac. Поразительно, но система на чипе Apple M1 вмещает 16 миллиардов транзис­торов и объединяет центральный и графи­ческий процессоры, систему Neural Engine, контроллеры ввода-вывода и множество других компонентов. Чип Apple M1 позволяет использовать на Mac уникальные технологии и обеспечивает невероятную производи­тельность в сочетании с лучшей в отрасли энергоэффективностью. Это не просто ещё один шаг для Mac — это принципиально новый уровень возможностей.


Також варто відзначити неймовірну енергоефективність у співвідношенні Ват на одиницю продуктивності, подібного рішення немає рівних на ринку. Можемо тільки похвалити R&D Apple за хорошу роботу.

P. S. Apple продовжує експансію на ринок ноутбуків, збільшуючи продажі з кожним роком. Частка нових користувачів МакБуков (які ніколи до цього не користувалися MacOs) складають +50%.