ГРЕЙПЛ ∣ магазин правильных гаджетов
+380 показати номер
+380 показати номер

Акумулятори Panasonic

В грудні 2014 року на український ринок надійшла лінійка інноваційних нікель-металогідридних акумуляторів Panasonic Eneloop. Новинка поєднує переваги перезаряджаються джерел енергії та зручність звичайних батарейок. Вони не потребують первинної зарядки і можуть бути використані відразу після покупки, зберігають заряд до 5 років після останньої підзарядки і можуть перезаряджатися до 3000 разів3.
Нікель-металогідридні (Ni-Mh) акумулятори Eneloop були розроблені і вперше надійшли в продаж в Японії в листопаді 2005 року. З часом лінійка постійно удосконалювалась і поширювалась. Сьогодні акумулятори Eneloop представлені в більш ніж 60 країнах - станом на березень 2014 року, у світі було продано понад 300 млн. штук. Panasonic Eneloop розроблені в рамках глобальної концепції Panasonic, сприяє поширенню екологічного способу життя ("For a Sustainable Lifestyle"). До основних переваг акумуляторів можна віднести наступне:
Низький саморозряд
В процесі зберігання деякі акумулятори можуть швидко саморазряжаться. Це створює додаткові незручності для користувачів - перед початком роботи акумулятори потрібно перезаряджати. Важливою перевагою Panasonic Eneloop є високий опір та стійкість до саморазряду. Заряджений Panasonic Eneloop здатний зберігати до 70% заряду і готовий до використання протягом п'яти років без додаткової підзарядки, що є найкращим показником в галузі2. По зручності використання Panasonic Eneloop не поступаються звичайним батарейками – їх можна використовувати відразу ж після покупки або тривалого зберігання.
Рівень саморозряду в процесі зберігання в умовах кімнатної температури (20°С) у відповідності з умовами тестування IEC61951-2 (7.3.2).
1Базова модель «eneloop light» і стандартна модель збереже до 70% заряду від максимально можливого після закінчення 5 років мимовільної розрядки в умовах кімнатної температури (20°С). 2Для акумуляторів типорозміру АА ємністю 1.000-2.000 мА/год, за даними на березень 2014 р. Дослідження Panasonic.
Велика кількість циклів перезарядки
Новинка також відрізняється найвищим показником по кількості циклів заряду і розряду. Акумулятор Panasonic Eneloop стандартної серії (типорозміру АА і ААА) може бути перезаряжен до 2 100 разів, що на 16% більше у порівнянні з попередніми моделями (HR-3UTGB, HR-UTGB до 1 800 разів3). Цей показник робить акумулятор лідером галузі за тривалістю використання4. Базова модель «eneloop light», може бути перезаряджаючи до 3000 разів, що перевищує показник попередніх моделей на 50% (HR-3UQ, HR-4UQ до 2000 разів3). Подібний результат був досягнутий за рахунок удосконалення технології створення позитивного електрода. Використання гідриду нікелю в якості основного елемента провідного шару на поверхні електрода дозволило підвищити електропровідність і термін служби акумуляторів.
Широкий модельний ряд
Нова лінійка складається з трьох продуктів, що характеризуються різною ємністю і характеристиками: базова модель «eneloop light», стандартна модель і топова модель «eneloop pro». Топова модель високої ємності (мінімум 2450 mAh для типорозміру АА) і продуктивності підійде для активних користувачів високопотужної техніки (спалах фотокамери, портативна бездротова клавіатура і миша, радіокеровані іграшки тощо), що споживає велику кількість енергії. Стандартна модель (мінімум 1900 mAh для типорозміру АА) демонструє низький саморозряд, велика кількість циклів перезаряду і може бути використана в широкому діапазоні пристроїв. Базова модель «eneloop light» (мінімум 950 mAh для топоразмера АА) - оптимальне рішення для пристроїв щоденного використання з низьким енергоспоживанням (DECT телефони, пульти дистанційного управління та ін).
3Оціночна тривалість життя у відповідності з умовами тестування IEC61951-2 (7.5.1.3). Залежить від умов зберігання і пристроїв. 4Для типорозміру АА ємністю 2000 mAh. Дослідження Panasonic на березень 2014.
Інші переваги Panasonic Eneloop
- Первісна зарядка проводиться від сонячних батарей5. - Тривалу і стабільну напругу від початку і до кінця циклу. - Стійкість до низьких температур - акумулятор може використовуватися при -20°С. - Відсутність «ефекту пам'яті» - акумулятор може заряджатися при частковому розряді до повної зарядки. - Окремо можна придбати зарядний пристрій Panasonic Eneloop (BQ-CC16) з функцією розумною зарядки і визначення повної зарядки кожного акумулятора окремо (для запобігання надлишкового заряду). Концепція і дизайн акумуляторів Eneloop були відзначені цілим рядом нагород, включаючи "Good Design Award – Золота нагорода" в Японії (2006), "iF Design Award - Золота нагорода" в Німеччині (2008), "IDEA Award" в США (2008), "Australian International Design Award" (2009) і "Design for Asia Award" (2010). Опитування Panasonic показують, що понад 95% користувачів у США, Німеччині, Таїланді та Китаї задоволені якістю і робочими характеристиками Panasonic Eneloop.
5згідно з японською системою «зелених сертифікатів» - Tradable Green Certificate. 6Онлайн-опитування, проведене компанією Panasonic серед покупців eneloop в жовтні 2013 року. 7Умови розряду у відповідності з IEC61951-2 (7.3.2) 8Рівень саморозряду в процесі зберігання в умовах кімнатної температури (20°С) у відповідності з умовами тестування IEC61951-2 (7.3.2).
Про Panasonic
Корпорація Panasonic – світовий лідер у розвитку і проектуванні електронних технологій та системних рішень для дому, промислового сектору, транспорту та для різних пристроїв персонального користування. З моменту заснування в 1918 р. компанія безперервно зростала і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, що об'єднує понад 500 підприємств по всьому світу. Обсяг продажів корпорації в 2013 фінансовому році склав 7,74 трильйона ієн (57,74 млрд. євро). Місія Panasonic полягає у створенні інноваційних комплексних рішень, які роблять життя людей зручною і комфортною, що збігається з концепцією компанії Грейпл. Купити продукцію Панасонік можна в наших магазинах або на сайті grayple.com.ua.